ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

esmaspäev, 15. oktoober 2012

Tubli, Silver!

Usun kindlasti, et sul pole olnud kerge viimasel ajal. Ja tean, mida tähendab, kui konstruktiivse arutelu asemel mõnitama ja raskerelvadega ründama asutakse! Minu maailmavaate järgi arvamus selliste käitujate suhtes langeb ikka päris kõvasti ja taastõusmiseks peaks ikka väga palju ära tegema. Kuigi ütlen ausalt, kui kohe  aumehelikkust pole, siis seda tekib ka hiljem üliharva. Aga erand kinnitab reeglit...

http://www.postimees.ee/1006664/meikar-erakondade-rahastamises-on-kindlasti-midagi-juba-muutunud

Edu edaspidiseks! Kahju ju kui kaasvõitlejate hulgas ei ole julgeid inimesi...

 http://www.postimees.ee/1006890/sepp-tunnistajate-vahesusel-olid-arusaadavad-pohjused

 Sepp avaldas arvamust, et isegi kui on inimesi, kel oleks anda toetavaid või analoogseid ütlusi, on kaduvväike tõenäosus, et nad neid ütlusi andma tuleks. Tema sõnul oleks tegu oma koduerakonna vastu antavate ütlustega olukorras, kus partei on väljendanud kõikvõimalikel viisidel oma kõneisikute kaudu taunivat suhtumist sellesse, et taolisi juhtumeid arutatakse väljaspool erakonda.

Raplamaa Sõnumites pealkirjastas Tõnis Tõnisson oma loo "Silvergate`i õnnetu lõpp". Aga hästi kirjutas! Sellise tulemuse tagajärjed kahjuks aga kurvad.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar