ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

kolmapäev, 3. oktoober 2012

Bussid kaovad saartelt?

Päris huvitav oleks teada saarte bussiliikluse probleeme ja omapära.

http://www.saartehaal.ee/2012/10/03/juhtkiri-pigem-kallim-pilet-kui-uldse-mitte-midagi/

Hiiumaal vist probleeme pole, sest seal Kärdla Bussijaama sõpruskond tegeleb kõvasti ühistranspordiga. Paremaks seal midagi muuta pole vaja, vähemalt ühenduses mandriga.

2 kommentaari:

  1. See küll normaalne pole et buss liigub nädalase vahega ja nv üldse ei pääse kuskile? Huvitav kuidas inimesed seal siis liiguvad? Jalgrattaga vöi kondiauruga?? Imelik et inimeste vajadustesse suhtutakse tihti üksköikselt??

    VastaKustuta
  2. Sellel pikk ell-lugu. Eks tihti näiteks naaber kaupleb naabrit (mugavusest vahel) ennastki autole võtma, et linna saada. Bussiga sõit jääb ära ja kui ükskord vaja sõita, pole enam bussi....sest rohkem mõeldakse asju tehes vaid enda mugavusele. Põhjuseid muidki, aga normaalne pole see asi küll.

    VastaKustuta