ESTONIAN BLOG

Soovi korral võite kirjutada ka meilile

loodusemees@gmail.com

Kui avaldate arvamust blogis, tuleb raport postkasti Teie külastusest, nii et saan esimesel võimalusel Teile siinsamas vastata.

Olen tänulik nii toetavate kui kriitiliste arvamuste eest. Ka sarnastest teemadest välismaal. Tähtsaim on see, et arvamused olulised mulle kui ka neile, kellest sõltuvad paljud otsused.
Kommenteerige julgelt, see oodatud!

Päikest!

Vaadake ka EESTIMAA BLOGI 2
http://eestimaablogi2.blogspot.com/
ja Looduse Blogi
http://llooduseblogi.blogspot.com/
FACEBOOK
https://www.facebook.com/groups/685489471517376/?fref=ts

pühapäev, 7. oktoober 2012

Liiva veetorn ja jaam.

Lammutamise kõrval tuleks ehk osa kulutusi välja nõuda saastakunstnikelt, kes enda väitel koledaid asju ilusamaks teevad! Tegelikkuses on ajupuudulikusega tegleased...


http://www.tallinnapostimees.ee/997818/muinsuskaitse-nouab-liiva-veetorni-juurdeehituse-lammutamist


Siin siis tänapäevane arusaam liiklusohutusest. Hoiatus on, trahvi nagunii ei tehta, aga raha kulub ja linnuke on kirjas! Ametnik saab säravi silmil meedias rääkida kui tubli ta on olnud, meie peame aga võsa vahel reageerima kui järjekordne inimene ootam,atult teele ilmub. Ka seal, kus peaks olema ülekäik, aga seda pole. Vahel küll läheduses on...


Loodetavasti ei laristat raha ,õttetult kahe platvormi ehitamise peale nagu Kohilas!? Ja säilib paekividega "saareke"!


Mina võin ju rumal olla, aga ühispeatustes saab paigaldada ka pakendikonteinerid. Et Liival need nurga taga, siis riik ei märkagi, õigemini autoga trassidel kimavad otsustajad...Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar