Blogiarhiiv

kolmapäev, 10. november 2021

2018 märts. Balti jaama turg ja samblad-samblikud kodukülas. (ELB)

neljapäev, 29. märts 2018

Balti Jaama Turg - 18-nda kevad.


Nii pika trammiga küll turule ei saa ja nii palju pole veel ka külastajaid. See oli ikka hommikune tehniline rike, mile tõttu sabas sõitnud tramm esimesega kokku haakis ja liin jälle toimima hakkas. Aga mine tea, ehk kunagi sõidetaksegi nii turule...


Enne pühi paras turul üks ring teha. Seda enam, et teisel korrusel pole ammu käinud. Tegin sealgi mõned pildid. Müüdi ka puidust köögitarbeid, aga pilti sealt teha ei saanud. Aga sest pole midagi, ega ma kõiki ka reklaamida soovi..... 

Aga ka esimesel korrusel on muutusi.Minu jaoks on aga alati eriliselt südantsoojendav midagi ilusat näha. Ja allesjäetud paeseinad seda just ongi. Iga kord.
Restoranis veel käimata, aga ehk on kõrged hinnad üheks põhjuseks, miks siin nii tühi? Peab ära proovima.Humalakoda ka veel külastamata.
Tore kui ka eesti keele õppimine kenasti välja toodud.

Esimene Liharesto külastus. Tagasi tulin sealt mitme lihatootega. Kohapeal olemas vorstide valmistamine ja isegi suitsuahi.

Kevad käes. Juba ka väljas lauad-toolid ning ka rätikud, et külm ei oleks!


Aga ostsin ka sibularäimed ja kadakase vedelseebi. Kevadeks puhtaks! 
 
**********************************************************************
 
 

pühapäev, 11. märts 2018

Samblad ja samblikud.


Pildistasin puudel samblaid ja samblikke. Alustasin Järlepas alleel ja iga kord pildistasin enne ka puud, et vajadusel liiki määrata. Ise ma muidugi olen nende koha pealt põmm-põmm. Aga vahva tegevus ikkagi. Eks muidugi oleks parem omada paremaid makrovõimalusi.

2 kommentaari:

 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar