Blogiarhiiv

kolmapäev, 10. november 2021

2014 juuli. Edasi Dirhami peale ja looduspilte. (Eestimaa Looduse Blogist)

 

Infoks varasema kohta:
Kuna päises näeb vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja oktoobrikuu "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI ning kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida.
Nii palju siis sai postitusi ja proovisin tundide viisi nende linke postitada.... millegipärast aga suur osa sellestki tehtud tööst läks kaduma. Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid näete!
Südamest vabandused ja kohtumiseni!

kolmapäev, 16. juuli 2014

Edasi Dirhami peale.


Üks peatus ka Rooslepa kabeli juures.

Põõsaspea neem. Oluline lindude rändetee.Tihti kohtab ka väljamaa linnu-uurijaid.

Hahk.Dirhami käeulatuses, aga autoga sinnajõudmiseks tuleb teha 10 km ring.Dirhami poest, HRT sõbra juures väiksed ostud... Oi kurrat, kui maitsev...

Ja räägitakse, et Haapsalu raudtee pole vaja. Linnas Jan Uuspõld, teised üritused kohe-kohe tulemas ja vaata, et jääd öömajata!!! Potentsiaalsed rongireisijad juu, minister Palo jt uskmatud!!!


 
 

kolmapäev, 30. juuli 2014

Loodus. Lihtsalt.

Arvutit tuleb pidevalt piltidest puhastada. Osa võtaks mälupulgale, kindluse mõttes salvestaks aga ka siia. Isegi kui osa neist juba üleval varem...

Pirital.


Kunagine külaline akna taga...


Jääkosklad Kohilas.


Järlepas.Kabli.

Kiisa.Rongiaknast.
Haapsalu.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar