Blogiarhiiv

pühapäev, 21. november 2021

Sept 2021. Tarmula jälgedes.

 

Neljapäev, 23. september 2021

Tarmula jälgedes

 

 
Alati kui Haapsalus käisin võis juhtuda, et sattusin Arvoga kokku. Ja seekord oli imelik tunne päev läbi. Isegi teele olles tekkis mõte, et peaks talle helistama ja uurima, mis plaanis...
Kogu Haapsalu on piltlikult öeldes Arvo jälgi täis.
 
 
Aga las pildid räägivad ise oma loo.
 
Tööd on kõvasti ja kui vaadata maju siinsel tänaval, siis avar vaade on hea küll! Ning kui plaanitakse hõredaid puukesi istutada, siis teatud määral see õige lähenemine. Kuid mitte põhimõttel, et "ei ühtki pärna, vahtrat ega muud suurevõralist".
 


 


 
Tagalahel mitu tuhat lauku rändeks kogunemas, palju muidugi ka luiki.
 
Sookured juba lähevad.
 
 
Üks imeline peekoni-puraviku pitsa!

 
Mida siia aga üldse vaja poleks, on valgustuspostid. Kahjuks keegi seaduste muutmisega tegelema ei vaevu - valgustus peaks sellisel tänaval olema majade ja väravate küljes. Oleks KORDADES soodsam ning ka visuaalselt vaatele juurde andev. 
Linnal õnnestus üpris hästi teenida kruntide müügist, hinnad on kõrged. Kel ka plaanis kinnisvaratehingud, siis Aarete Kinnisvara hea koht. 

Majutus kesklinnas hea hinnaga on igati hea asi.


 
 
Nii nagu novembrikuu esimese postitusena panin kirja tohutu hulga OKTOOBRIS tehtud postituste pealkirju linkidena, teen seda ka novembri kohta. Nimelt, ma kopeerin blogi 2. ja 3. osast ning ka Looduse Blogist vanu postitusi siia, et need oleks ühes kohas koos. Et päismikus ei saa kogu pealkirja pikkust näha ja et oleks ka süsteem, mille järgi otsitavat lihtsamini leida, siis ülevaatena on tulemus parem.
 
2021 NOVEMBRI postituste lingid, KLIKKA ja postitus avaneb!
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar