Blogiarhiiv

kolmapäev, 31. august 2022

AUGUSTIKUU POSTITUSED, LINGID PEALKIRJADENA.

 

 
 
Augustikuu viimased tunnid venivadki oma paratamatu lõpu poole! Aitäh, August, Tere, September!
Parimat Teilegi head lugejad! Eesti Raudteele aga jõudu ja pealehakkamist! Selle kuu teiseks Täheks kujunes Tõrva linn ja selle reformierakondlasest vallavanem. Linn seetõttu, et see oli mulle selle kuu suurim puhkusereis, vallavanem aga seetõttu, et oma erakonnale iseloomulikult ei ole ta aastate jooksul ühelegi küsimule vastanud, küll aga upitab end näoraamatus. Natuke ka õigustatult, sest tegi ära midagi head, noorte perede jaoks. Muidu see erakond ju peresid ja lapsi lausa vihkab! Lisaks, Tõrva seotud viimaste aastate parima ja edumeelseima muudatusega bussiliikluses, lahendus sisuliselt just selline nagu mina pakkusin. Nii et jaksu ja jõudu ka Tõrva vallavalitsusele ja valijatele!
Ning muidugi ilusaimad emotsioonid pakuvad meile sügislilled!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Järlepa mõis.
 
 
Postitusi blogi 1. ossa koondades läksid kogemata kaduma pooled 2017 ja terve 2018 Eestimaa Blogi 2 osast.
Õnneks on mul pildid alles, ainult kogu juttu mitte. Nii et rohkem pilte, vähem juttu....

Kuna blogi päises näeb vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja oktoobrikuu (teistel kuudel vähem) "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ning 3 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI, lisaks kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida. Nii jätkasin veel novembrist 2021 - märtsini 2022

Kui avate 2021 oktoober kuni 2022 märtsikuu lehe, siis IGA KUU VIIMANE POSTITUS ON PEALKIRJAD LINKIDENA! Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid postitusi näete! Ja võin ette öelda, et suur osa tollaseid, aastatest 2012-2016 olnud kitsaskohti on samad ka täna, seega aktuaalsus pole kadunud. Ajalooks muutunud piltide mõjust rääkimata!

Teine variant leidmaks huvipakkuvat on arvutiversioonis paremal küljel SILDID. Avades mingi, olgu siis kohanime, erakonna, valdkonna vm otsinguga avanevad postitused, alla kerides saab klikata VANEMAD POSTITUSED, avaneb järgmine jne.


Küll aga on tohutult palju neis teemades ilusaid pilte ka Läänemaast ja Haapsalust. Kuidas siis teisiti - Eesti ilusaim linn ja Romantikapealinn! Aga ka kõikajlt mujalt ja kõigest muust postitusi.

Südamest vabandused ja kohtumiseni!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar