Blogiarhiiv

reede, 20. mai 2022

Tagalahel.

 

 
Tagalahel on alati nii hea! Võiks vaatama jäädagi. Hea on seegi, et pinke palju, kus istuda ja nautida. Kel vähegi huvi, siis tasub siia tulles ka binokkel kaasa võtta.
  
Tuttpüttidel usin pesaehitamise ja pulmamängude aeg.
 
Väikesel pilliroosaarel üle 10 paari pesitsemas.
  
Pildistan ikka siis ka, kui teised pildistavad... 
Tulbid on aga võrratud, alati!


 
Väga hea, et siin (esimene linn vist), kus on ka joogivee puhul viidad üleval. Ja Haapsalus on neid võimalusi juba üpris mitu.
 
 
Aafrika rannas, mänguväljaku juures ka kohvik Pöial-Liisi. 
Kohvipaus.


 
Aitäh!


 
Siin seekord töömehi näha polnud. Alati puidust tehtut vaadates tahaks aga küsida, kas midagi tehes ei peaks immutusele rohkem rõhku panema? Väike lisakulu, aga tähendab hoopis pikemat kestmist? Kui omale terassi ehitasime, siis juba järgmisel aastal immutasime üle. Kohe teine tubakas! Ja Eestis on lihtsalt nii palju märgata "hankepõhist" suhtumist, kus asjade lagunedes läheb aasta või rohkemgi, et siis uue hankega midagi tehtud saaks. Peremehetunde värk.

HEAD VAATAMIST!
 
Kuna blogi päises näeb (oktoober) vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja oktoobrikuu "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ning 3 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI ning kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida. Nii jätkasin veel novemrist 2021 - märtsini 2022

Kui avate 2021 oktoober kuni 2022 märtsikuu lehe, siis IGA KUU VIIMANE POSTITUS ON PEALKIRJAD LINKIDENA! Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid näete! Ja võin ette öelda, et suur osa tollaseid, aastatest 2012-2016 olnud kitsaskohti on samad ka täna, siis aktuaalsus pole kadunud. Ajalooks muutunud piltide mõjust rääkimata!

Teine variant on arvutiversioonis paremal küljel SILDID. Neid pidi, olgu siis kohanime, erakonna vm otsinguga avanevad postitused, alla kerides VANEMAD POSTITUSED klikates järgmine jne.
Küll aga on tohutult palju neis teemades ilusaid pilte ka Läänemaast ja Haapsalust. Kuidas siis teisiti - Eesti ilusaim linn ja Romantikapealinn! Aga ka kõikajlt mujalt ja kõigest muust postitusi.

Südamest vabandused ja kohtumiseni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar