Blogiarhiiv

laupäev, 14. mai 2022

Kalamaja Päevad 2022 - 1. trett.

 

 
Taas käes Kalamaja Päevad. Esmalt oli mõte minna Kanepi ja Otepää laatadele, aga Kalamaja Päevadest loobuda siiski ei tahaks. Ja ega Otepääle pole ka odav ööbida...
Kalamajas otsustasin aga seekord pildistada mitte ainult müüdavat ja müüjaid vaid rohkem hoopis külastajaid. Inimeste ehedad emotsioonid ja rõõm - miks mitte? Siin pildil küll üks maias tegelane hästi näha ei jäänud, allpool teisel pildil temagi näha. Lemmikloomade rõõm ju ka tähtis! 

Enamjaolt sain ka inimestele öelda, et nad pildil, aga 100% see võimatu. Ning siin mu meiliaadress olemas, kui keegi leiab end ja ei soovi siiski pilti siin näha, siis andku aga teada. Aga AITÄH kõigile, kes aitasid pildiseeriad kokku panna.
 



 
See on Kalamaja - ehe imeilus arhitektuur.




 
Kalamaja Põhikooli hoov oli tervenisti laste päralt.




















 
 
Päeva algupoole oli rahvast suhteliselt vähe, seega hoopis hea lahedasti liikuda.



























 




 
Vahepeal osutusid hindamatuteks kohtadeks katusealused. Kerged vihmahood ikka käisid vahepeal üle.











 
Treppoja toodetele lähen vist siiski panustama, aga lähedal ka väga head glögid!







 
Maitsev tänavatoit - kõik noolimas. Kutsa ka muidugi, otse loomulikult.

 
 





 
Küll aga on siin autosid!







 
Põikasin ka EKA laadale, õnneks maale oli vähe, seega ei pidanud ka ostma. Kuigi kas see just õnneks, ehk hoopis kahjuks...















 



 
Turulgi täna Suur Kirbukas.










 Puhkan veidi jalga ja lähen vist uuesti....

HEAD VAATAMIST!
 
Kuna blogi päises näeb (oktoober) vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja oktoobrikuu "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ning 3 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI ning kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida. Nii jätkasin veel novemrist 2021 - märtsini 2022

Kui avate 2021 oktoober kuni 2022 märtsikuu lehe, siis IGA KUU VIIMANE POSTITUS ON PEALKIRJAD LINKIDENA! Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid näete! Ja võin ette öelda, et suur osa tollaseid, aastatest 2012-2016 olnud kitsaskohti on samad ka täna, siis aktuaalsus pole kadunud. Ajalooks muutunud piltide mõjust rääkimata!

Teine variant on arvutiversioonis paremal küljel SILDID. Neid pidi, olgu siis kohanime, erakonna vm otsinguga avanevad postitused, alla kerides VANEMAD POSTITUSED klikates järgmine jne.
Küll aga on tohutult palju neis teemades ilusaid pilte ka Läänemaast ja Haapsalust. Kuidas siis teisiti - Eesti ilusaim linn ja Romantikapealinn! Aga ka kõikajlt mujalt ja kõigest muust postitusi.

Südamest vabandused ja kohtumiseni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar