Blogiarhiiv

reede, 20. mai 2022

Tagalahelt tagasi.

 

 
 
Rahulikult jalutades ei tundnud jalgades veel väsimustki ja nii jätkasin mõnuga kõmpimist.


 
Iloni Imedemaa.


 
Pole veel üheski linnas näinud, et ka joogivee kohtadele on viidad olemas! Ülioluline asi ja saab vaid kiita.


 
Tagaplaanil majas oli ka bowling, nüüd seal vist elamispinnad.

 
Läänemaa Muuseum. 
Siin mul veel käimata.

 
Tulbijõed...


 

 
Nii see tulpide istutamine käib... 
 
Ega seegi siin enam kaua kesta.

 
Lastega siin puhates on aga neile palju võimalusi, jääb mulje, et mänguväljakuid ikka päris palju. HEAD VAATAMIST!
 
Kuna blogi päises näeb (oktoober) vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja oktoobrikuu "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ning 3 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI ning kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida. Nii jätkasin veel novemrist 2021 - märtsini 2022

Kui avate 2021 oktoober kuni 2022 märtsikuu lehe, siis IGA KUU VIIMANE POSTITUS ON PEALKIRJAD LINKIDENA! Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid näete! Ja võin ette öelda, et suur osa tollaseid, aastatest 2012-2016 olnud kitsaskohti on samad ka täna, siis aktuaalsus pole kadunud. Ajalooks muutunud piltide mõjust rääkimata!

Teine variant on arvutiversioonis paremal küljel SILDID. Neid pidi, olgu siis kohanime, erakonna vm otsinguga avanevad postitused, alla kerides VANEMAD POSTITUSED klikates järgmine jne.
Küll aga on tohutult palju neis teemades ilusaid pilte ka Läänemaast ja Haapsalust. Kuidas siis teisiti - Eesti ilusaim linn ja Romantikapealinn! Aga ka kõikajlt mujalt ja kõigest muust postitusi.

Südamest vabandused ja kohtumiseni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar