Blogiarhiiv

reede, 20. mai 2022

Otsaga taas Posti tänaval ja Väike Viik.

 

 
Taas Posti tänaval tagasi, pikemalt tähelepanekutest juba kirjutasin, nüüd keskendun rohkem ehk lihtsalt vaadetele. Praegu on tõepoolest uute puude puhul asjal üks suur pluss, vaated on avatud. Ja ilus siin ju igal sammul.
 
 
Huvitavad pakkumised, aga idamaised toidud (vürtside pärast?) mulle väga ei istu. Aga vahel tahaks proovida küll.


  
Kellele sushid meeldivad, siis ka neid Haapsalus täitsa saab!


 
Oleks lahe selliseid ka majutamiseks kasutada. Näiteks Krimmi Holmil. Iseasi, kui kuumaks päike neid kütab muidugi.
 
 
Pilte oli rohkem kui üks, aga vaatama saate juba ise minna.

  
HEAD VAATAMIST!
 
Kuna blogi päises näeb (oktoober) vaid osasid postitusi poolikute pealkirjadega ja oktoobrikuu "uputasin" teiste postituste siia kopeerimisega (VAREM EESTIMAA BLOGI 2 ning 3 ja EESTIMAA LOODUSE BLOGI ning kogemata KUSTUTATUD POSTITUSTE FOTOMATERJAL), siis on vaja ka ülevaadet, mida ikkagi leida. Nii jätkasin veel novemrist 2021 - märtsini 2022

Kui avate 2021 oktoober kuni 2022 märtsikuu lehe, siis IGA KUU VIIMANE POSTITUS ON PEALKIRJAD LINKIDENA! Teie jaoks siin nüüd kerimist muidugi palju, aga see-eest kõik postituste pealkirjad olemas, neile klikates ka neid näete! Ja võin ette öelda, et suur osa tollaseid, aastatest 2012-2016 olnud kitsaskohti on samad ka täna, siis aktuaalsus pole kadunud. Ajalooks muutunud piltide mõjust rääkimata!

Teine variant on arvutiversioonis paremal küljel SILDID. Neid pidi, olgu siis kohanime, erakonna vm otsinguga avanevad postitused, alla kerides VANEMAD POSTITUSED klikates järgmine jne.
Küll aga on tohutult palju neis teemades ilusaid pilte ka Läänemaast ja Haapsalust. Kuidas siis teisiti - Eesti ilusaim linn ja Romantikapealinn! Aga ka kõikajlt mujalt ja kõigest muust postitusi.

Südamest vabandused ja kohtumiseni!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar