Blogiarhiiv

laupäev, 23. oktoober 2021

Tuisk tuleb või ei tule? 11.12.2012

 

Tuesday, December 11, 2012


Eile mõtlesin, et kui on ilus ilm siis ajan jalad kõhu alt välja ja lähen Piritale viuparte vaatama. Aga ei ole, kisub ikka tuisuks küll vist. Välja läksin ikkagi. Muide, Raekoja platsis Jõuluturul huvitavaid asju müügil! Aga enne põokasin läbi visiitkaardist. Parem ongi muidugi läbi tuisata...
Talukaupa ei ole! Maaelu on otsas? Eks muidugi see ruum talvel väga ei kõlbagi müügiks...Nauditavaid vaateid enne 5 rikkama hulka jõudmist...
Millal selliste reklaamide tegijaid trahvima hakatakse?
Karoliina hõõgvein Karksist. Mõnus! Ehk peaks hõõgvein olemagi talvel igal pool vabalt võtta? Kas mingid viinivorsti kioskid pakuvad seda? Aga aitäh, maitsev ja kuum oli!


Ei maksa mööda astuda.. Ja alati ei maksa ka hõõgveini osta esimesest kioskist, vaid natuke ringi vaadata, siis oli ökom, tean seda eelmisel korral. Kuid ka teises kohas oli kuum õunamahl konjakiga, sain mekkida ja oli vägagi mõnus. 


Rapla ja Türi martsipan, kui ma õigesti aru sain.


Saaremaa dolomiit. Väga ilusad! Kunagi ostsin ühe Porkuni toote, tegelikult sobiks neid koju rohkemgi. Aga seekord ostsin ehtsast villast sõrmkindad, nii et... Ometi soovitan kui vähegi meeldivad! Mulle tohutult!


Küll on hea, et siin lambid majade küljes. Oleks ikka hirmus kui oleks postidel valgustus...


Eduard Vilde.


Mõne poekese ukse ees ikka paks värske lumi, ei märka uhke kaubamärgi taga lund koristada...Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar